O firmie

Grupa SZMYTKA, która przyjęła handlową nazwę Pabianek powstała w grudniu 2002 roku. Podstawową działalnością jest sprzedaż materiałów elektrycznych.
Specjalizujemy się w szeroko pojętym oświetleniu, na które składają się:

  • oświetlenie podstawowe-oprawy i źródła,
  • oprawy przeciwwybuchowe i osprzęt przeciwwybuchowy,
  • oprawy awaryjne.

I te trzy wyżej wymienione dziedziny oświetlenia są głównymi tematami z szerokiej gamy materiałów elektrycznych jakimi zajmuje się i oferuje nasza firma.

O stronie

www.oprawyprzeciwwybuchowe.pl

images

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę www.oprawyprzeciwwybuchowe.pl , na której znajdziecie Państwo przedstawione w sposób prosty i łatwy, przejrzysty i czytelny informacje z dziedziny przeciwwybuchowości.

Decyzję o uruchomieniu www.oprawyprzeciwwybuchowe.pl podjęliśmy analizując panujące na rynku trendy.

Staraliśmy się aby na naszej stronie znalazły się najpopularniejsze produkty z punktu widzenia jakości, dostępności, wykonania, innowacyjności, popularności i ceny.

Z uwagi na nasze specjalistyczne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w działalności w branży elektrotechnicznej uznaliśmy za celowe zebranie informacji w jednym miejscu.

Mamy nadzieję, że poszukiwane przez Państwa produkty zostały przedstawione w taki sposób aby znalezienie ich i opis nie przysparzały kłopotów i były pomocne w realizowanych przez Państwa inwestycjach.